rejestracja auta w USA

REJESTRACJA AUT W USA NA POLSKIE PRAWO JAZDY

Wystarczy, że posiadasz polskie lub międzynarodowe prawo jazdy, a otrzymasz tablice rejestracyjne w kilka godzin. Tylko samochód zarejestrowany na swoje nazwisko można zabrać do Polski, nie płacąc cła. Nie ma również żadnych ograniczeń – zarejestrowane auto można używać we wszystkich stanach. Samochód jest zarejestrowany na właściciela, dzięki czemu można go w dowolnej chwili sprzedać lub przewieźć do Polski bez cła. Zadzwoń jeszcze zanim zakupisz auto – dzięki temu będziemy mogli je zarejestrować i ubezpieczyć! Ponadto istnieje możliwość wysłania dokumentów, jak i tablic rejestracyjnych pocztą!

Co będzie potrzebne?

  • Original title samochodu
  • Kopia paszportu
  • Kopia polskiego prawa jazdy
  • Kopia międzynarodowego prawa jazdy

Międzynarodowe prawo jazdy można wyrobić za pośrednictwem naszego biura – koszt $98. Wyrabiane jest na adres zgodny z adresem rejestracji i ubezpieczenia samochodu. Po upływie 6 miesięcy od daty rejestracji, możesz wywieźć samochód do Polski i skorzystać z mienia przesiedleńczego.

Klientom, którzy zarejestrują pojazd za pośrednictwem naszego biura, oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w przygotowaniu dokumentów mienia przesiedleńczego i zwolnienia z cła. Oferujemy pełną obsługę – przygotowanie dokumentów, nadanie samochodu lub innego pojazdu na statek, formalności celne w Polsce lub Niemczech. Koszt transportu to ok. $1000.

Jak rejestruje się samochód w USA?

Wystarczy skontaktować się z nami – i to nawet przed zakupem samochodu. Po dokonaniu zakupu należy dostarczyć wymagane dokumenty. Tablice rejestracyjne i potwierdzenie rejestracji wyślemy pocztą lub dostarczymy osobiście.

Czy samochód jest zarejestrowany na nazwisko właściciela?

Tak. 

Jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji i ubezpieczenia samochodu?

  • Original title samochodu
  • Kopia paszportu
  • Kopia polskiego prawa jazdy
  • Kopia międzynarodowego prawa jazdy

Czy w każdej chwili mogę sprzedać swój samochód?

Tak. Koszt rejestracji pojazdu zawiera 6 miesięcy ubezpieczenia podstawowego. Niezależnie od tego, jakiej wysokości będzie polisa, zawsze płacimy z góry za pół roku. Po tym okresie właściciel pojazdu sam zaczyna płacić ubezpieczenie. Można płacić ratę miesięczną lub 6-miesięczną. Opłaty za dalsze ubezpieczenie pojazdu po okresie 6 miesięcy można dokonywać za pośrednictwem naszego biura.

Do kosztów rejestracji i ubezpieczenia pojazdu należy doliczyć podatek stanowy. Podatek ten różni się w zależności od tego, w jakim stanie zarejestrujemy samochód. Przeważnie jest to od 6% do 8%. Jeżeli kupiliście państwo samochód od osoby prywatnej, wówczas samodzielnie określa się i wpisuje w title cenę zakupu. Jeżeli pojazd został kupiony u dilera, należy ujawnić rachunek, a  podatek zostanie odliczony od sumy na rachunku. Całkowity koszt zarejestrowania i ubezpieczenia pojazdu jest więc zróżnicowany – należy skontaktować się z nami telefonicznie, najlepiej jeszcze przed kupnem pojazdu.

rejestracja spółki LLC w USA, przebieg i koszty
*Cena nie zawiera podatków oraz ubezpieczenia. 
**Pomagamy w znalezieniu jak najtańszego i najlepszego ubezpieczenia.
załóż spółkę LLC w USA
PACBC LLC
3 Germay Dr, Unit 4 #1162
19804 Wilmington DE

biuro@pacbc.com

Biuro

+1 (302) 703-7469

+48 22 219 70 98

pn-pt
9:00 – 17:00 czasu polskiego
8:00 – 11:00 czasu 
New York